rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe

Rozdzielnice elektryczne | Instalacje elektryczne | Instalacje odgromowe

Adresy wysyłkowe
Pocztą tradycyjną lub faksem...
Kierując do nas korespondencję wysyłaną metodami tradycyjną, prosimy o posłużenie się adresem pocztowym lub numerem faksu, widniejącymi w ramce z lewej strony.

Pocztą elektroniczną...
Dla potrzeb poczty elektronicznej przygotowaliśmy dla Państwa dwie skrzynki e-mail, każda o pojemności 5MB: osobno dla wycen dokumentacji i zestawień materiałów. Aby za ich pomocą wysłać do nas korespondencję, wystarczy "kliknąć" na jednym z przedstawionych obok rysunków kopert, a po ukazaniu się okna "nowej wiadomości" dołączyć "spinaczem" przygotowane pliki załączników.
Prosilibyśmy o nadsyłanie dużych plików, po ich wcześniejszym spakowaniu za pomocą jednego z popularnych programów archiwizujących, takich jak WinZIP czy WinRAR.
rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe
Jeśli napotkalibyście Państwo na problemy z korzystaniem z ww. skrzynek, lub chcielibyście uzyskać odpowiedź w sprawach technicznych, prosimy o kierowanie korespondencji na adres: zapytania@borsep.com.pl.
rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe
Promowane oferty: certyfikowane rozdzielnice elektryczne, instalacje odgromowe oraz niezawodne i bezpieczne instalacje elektryczne Warszawa.
© 2008 BORSEP Zakład Wielobranżowy projekt i wykonanie: Akto.pl