rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe

Rozdzielnice elektryczne | Instalacje elektryczne | Instalacje odgromowe

Inni dostawcy
Legrand-Fael, AEG, Hager, Schupa, i inni ...
rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromoweOprócz wyposażenia firmy Schrack, w swojej pracy używamy aparatury wielu innych producentów. Wynika to np. z wymagań niektórych dokumentacji technicznych, w których autor wprost wskazuje na konkretnego producenta aparatury, jak również z przyjętych w pewnych obiektach standardów (np., gdy część obiektu została już wykonana w oparciu o materiały konkretnego wytwórcy).

ELWAR...
Sytuacje te powodują, że praktycznie musimy być przygotowani do zastosowania podzespołów wszystkich będących na polskim rynku firm. W kontaktach z tymi firmami znacząco pomaga nam sieć hurtowni ELWAR, która zaopatruje nas ponadto we wszystkie materiały pomocnicze służące do montażu rozdzielnic, jak przewody, dławice, końcówki kablowe, oznaczniki, szyldziki, itp.. Wieloletnie rynkowe doświadczenia pracowników tej firmy, pozwoliło nam wielokrotnie w dotarciu nawet do tych najrzadziej spotykanych na rynku materiałów. Wszystkie informacje o tym, jak uzyskać wycenę projektu lub zamówić wykonanie rozdzielnicy, znajdziecie Państwo w dziale zamówienia.
rozdzielnice elektryczne, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe
Promowane oferty: certyfikowane rozdzielnice elektryczne, instalacje odgromowe oraz niezawodne i bezpieczne instalacje elektryczne Warszawa.
© 2008 BORSEP Zakład Wielobranżowy projekt i wykonanie: Akto.pl